Pirmdien 24.06 veikals ir slēgts. Priecīgus Jāņus! 

Veikals Brīvības ielā 98, Rīgā, strādā no pirmdienas līdz sestdienai 12:00-19:00! Svētdienās veikals ir slēgts.

Piegāde uz OMNIVA pakomātiem pa Rīgu/Latviju (3.90 ), uz Lietuvu /Lietuva un Igauniju /Eesti (5.90 ).

Skaņuplašu atskaņotāju vāku PULĒŠANA


Skaņuplašu atskaņotāju vāki visbiežāk ir izgatavoti no akrila (vai tautas valodā - no organiskā stikla). Šādi vāki izskatās ļoti eleganti un labi pasargā tehnikas virsmu no putekļiem. Bet, diemžēl, šis materiāls ir jutīgs un pats nav pasargāts no putekļiem un švīkām, kas laika gaitā virsmu padara estētiski nepievilcīgu. Mūsu meistars atgriež akrila vākiem otro jaunību - tos nopulējot!

Akrila vāka paraugs pirms pulēšanas :                                  Un pēc pulēšanas:
      

 

      

 

Skaņuplašu atskaņotāja akrila vāka pulēšana maksā: 28.00€ *
*Cena norādīta par standarta izmēra vāku, ar virsmas laukumu līdz 45x35 cm. Lielākiem vākiem un nestandarta risinājumiem cena pēc vienošanās. Ar pulēšanu var novērst līdz 90% dažādu, laika gaitā radušos, akrila defektu, t.sk. ikdienas putekļu slaucīšanā radušos matējumu, vai uzkritušas cigaretes oglītes nelielu iekusumu.


Lai nopulētu sava atskaņotāja vāku, nesat to uz VINYLLA.LV veikalu Brīvības ielā 98, Rīgā, tā darba laikos. Nododat vāku veikala personālam un pēc nedēļas saņemat "gandrīz jaunu" vāku! ;)

 

 

Un nobeigumā - Tikai divi padomi jauna vai "gandrīz jauna" akrila vāka ilgmūžībai!

1. Galvenais akrila spīduma ilgmūžības noslēpums slēpjas trīs "N" burtos - Nekad Neko Nelikt virsū! Kategoriski NNNeko - pat ne žurnālu, un ne skaņuplates aploksni. Nemaz jau nerunājot par siltu kafijas krūzi vai brillēm... Praktiski ikviens priekšmets, saskarē ar akrilu, atstāj uz tā virsmas dažāda lieluma mikroskopiskas švīkas. Bet laika gaitā tās summējas problēmā, kas kristāldzidro materiālu pārklāj ar matējumu.

2. Otrais padoms - pa jaunam iemācīties darboties ar putekļu lupatu! Akrila vākam drīkst tuvoties tikai ar sausu, vēlams jaunu, frotē tipa auduma lupatiņu. Ideāli, ja vāka slaucīšanai paredzēto lupatiņu neizmanto nekam citam. Putekļu noslaucīšanu drīkst veikt tikai ar vieglām kustībām nepiespiežot lupatiņu akrila virsmai. Nekādā gadījumā akrilu nedrīkst slaucīt ar putekļu "dežūrlupatiņu" - ja pie auduma jau ir pieķērušies kādi putekļi vai smilšu graudiņi, tad tas ir līdzvērtīgi kā mēģināt aplaimot akrila virsmu ar smilšpapīru.

 

;) Novēlam jūsu tehnikas vākiem ilgu un spīdošu mūžu!