Veikals strādā katru dienu no plkst. 12:00 līdz 19:00, izņemot svētdienas un kalendāra sarkanos datumus.
Adrese: Brīvības iela 112, Rīga, kvartāls pie Jaunās Ģertrūdes baznīcas.


Atgādinām, ka veikalā var norēķināties tikai ar skaidru naudu!

 

Stevens, Shakin'

Real Name: Michael Barratt. Born March 4, 1948; Cardiff, Wales, UK. A platinum-selling Welsh rock and roll singer and songwriter who holds the distinction of being the UK's biggest-selling singles artist of the 1980s.

8,00 €
  • Artist: Stevens, Shakin'
  • Code: EPC 84985
  • Label: Epic
  • Country: UK
  • Released: 1980
  • Format: Vinyl, LP, Album
  • REC/ COV: VG-/VG
  • Pieejamība: Ir veikalā
10,00 €
  • Artist: Stevens, Shakin'
  • Code: EPC 10047
  • Label: Epic
  • Country: UK
  • Released: 1984
  • Format: Vinyl, LP, Compilation
  • REC/ COV: VG++/VG++
  • Pieejamība: Rezervēts vai Pārdots
9,00 €
  • Artist: Stevens, Shakin'
  • Code: EPC 25031
  • Label: Epic
  • Country: Holland
  • Released: 1982
  • Format: Vinyl, LP, Album
  • REC/ COV: VG+/VG+
  • Pieejamība: Rezervēts vai Pārdots
8,00 €
  • Artist: Stevens, Shakin'
  • Code: EPC 84985
  • Label: Epic
  • Country: Holland
  • Released: 1980
  • Format: Vinyl, LP, Album
  • REC/ COV: VG+/VG+
  • Pieejamība: Rezervēts vai Pārdots
9,00 €
  • Artist: Stevens, Shakin'
  • Code: EPC 10047
  • Label: Epic
  • Country: UK
  • Released: 1984
  • Format: Vinyl, LP, Compilation
  • REC/ COV: VG++/VG++
  • Pieejamība: Rezervēts vai Pārdots
10,00 €
  • Artist: Stevens, Shakin'
  • Code: EPC 85298
  • Label: Epic
  • Country: Holland
  • Released: 1981
  • Format: Vinyl, LP, Album
  • REC/ COV: VG+/VG+
  • Pieejamība: Ir veikalā
8,00 €
  • Artist: Shakin' Stevens And The Sunsets
  • Code: [KQQ] SHM 3065
  • Label: Hallmark Records
  • Country: UK
  • Released: 1981
  • Format: Vinyl, LP, Album, Reissue
  • REC/ COV: VG++ / VG++
  • Pieejamība: Rezervēts vai Pārdots
9,00 €
  • Artist: Stevens, Shakin'
  • Code: 8 56 050
  • Label: AMIGA
  • Country: W. Germany
  • Format: Vinyl, LP, Compilation
  • REC/ COV: VG+ / VG++
  • Pieejamība: Ir veikalā

Seko mums Facebook, uzzini tur katru nedēļu speciālus piedāvājumus un akcijas tikai Facebook lietotājiem!

Neaizmirsti nospiest LIKE!

*Pēc pirkuma atstāj savu komentāru un nākamajam pirkumam BŪS ATLAIDE! ;)